Opis stanowiska pracy

Korporacja Mediator Nieruchomości Sp. z o.o.od 22 lat jest na rynku nieruchomości.
Prowadzi przedstawicielstwa w Opolu (2), Wrocławiu, Wieluniu, Kępnie, Bolesławcu, Poznaniu, Kluczborku, Strzelcach Op., Dobrzeniu, Popielowie i in.

Poszukujemy pośredników w obrocie nieruchomościami (mogą posiadać swoje biura nieruchomości) z terenu województwa opolskiego, dolnośląskiego, łódzkiego, lubuskiego i śląskiego.
Wybrani kandydaci odbędą bezpłatne szkolenie.
Podstawą współpracy umowa agencyjna lub umowa franczyzowa. Zawarcie takiej umowy może poprzedzać okres współpracy opartej na pracy terenowej z podległością organizacyjną Centrali Korporacji w Opolu.
Bardzo atrakcyjne warunki płacowe.
Oferujemy:
- współpracę z doświadczonymi specjalistami rynku nieruchomości,
- szkolenia,
- ścieżkę awansu,
- Korporacyjny System Jakości CQS-2012,
- sprawdzone procedury,
- pomoc prawną,
- system CRM,
- uczestnictwo w systemie wielokrotnego oferowania MLS,
- wspólną bazę ofert,
- pomoc w trudnych sprawach,
- dodatkowe pola aktywności umożliwiające uzyskiwanie dodatkowych wynagrodzeń (kredyty, doradztwo, przesyły),
- swobodę w planowaniu czasu pracy,
- dostęp do systemów informatycznych i programów branżowych,
- możliwość osiągnięcia osobistego i finansowego sukcesu.

Uruchomienie własnego interesu pomyślane jest w sposób jak najmniej angażujący środki własne.

Stwarzamy możliwość uzyskania licencji pośrednika i zarządcy nieruchomości.

W grupie bezpieczniej, efektywniej i raźniej.

Zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne.

Wyślij CV.

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub średnie.

Znajomość obsługi komputera, prawo jazdy, własny samochód.

Umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi i prowadzenia rozmów.

Dobra prezencja, komunikatywność, dyspozycyjność.

Zainteresowanie branżą nieruchomościową.

Przy agencji regionalnej lub fraczyzie wymagany lokal użytkowy.

Prezentacja firmy

Korporacja Mediator od 22 lat zajmuje wiodącą pozycje na rynku nieruchom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas niokreślony
Liczba wakatów:
16
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
prowizyjne, a w przypadku franczyzy opłata miesięczna
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena