Opis stanowiska pracy

Pozyskiwanie ofert na wyłączność i kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami, w tym budowanie i utrzymywanie własnej bazy danych, pozyskiwanie ofert, sprawdzanie stanu faktycznego i prawnego nieruchomości, prezentacja nieruchomości, pomoc w załatwianiu formalności.

Ambicja, zdolność negocjacji. Gotowość do podwyższania własnych kwalifikacji.
Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne.
Obsługa komputera. Prawo jazdy. Dyspozycyjność.

Będziesz:
pracował z Klientami poszukującymi oraz właścicielami nieruchomości,
zajmował się pozyskiwaniem Klientów, przygotowywanie oferty handlowej i prezentowaniem nieruchomości,

Wymagania

Pozytywne nastawienie do życia. Entuzjazm.
Profesjonalizm i wysoka kultura osobista / etyka zawodowa.
Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność.

- masz doświadczenie w handlu i doradzaniu Klientom
- masz wykształcenie związane z nieruchomościami lub interesuje Cię tematyka nieruchomości,
- lubisz spotkania z Klientami i negocjacje,
- jesteś wytrwały i nie obawiasz się porażek w drodze do sukcesu,
zapraszam do współpracy

Prezentacja firmy

Zajmuję się kompleksową obsługą nieruchomości.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
system prowizyjny
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena