Opis stanowiska pracy

• Rekrutacja osób niepełnosprawnych do 29 tego roku życia zaliczanych do grupy NEET ( nie uczący, nie pracujący, nie szkolący się)

• Wyszukanie miejsca odbywania stażu dla zrekrutowanych pracowników

• Stałe utrzymywanie i nawiązywanie nowych kontaktów z zakładami pracy zatrudniającymi lub chcącymi zatrudniać pracowników

• Negocjowanie z podmiotami zatrudniającymi warunków pracy dla przyszłych pracowników i udzielanie podmiotom zatrudniającym pomocy przy ustalaniu tych warunków

• Bieżąca ocena pracy danego pracownika na podstawie stałych kontaktów z pracodawcą i kierownikiem działu, podejmowanie działań stymulujących sumienność, zaangażowanie i współpracę w grupie.

Wymagania

• wykształcenie wyższe

• doświadczenie w rekrutacji osób niepełnosprawnych

• doświadczenie w poszukiwaniu miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych

• znajomość lokalnego rynku pracy

Prezentacja firmy

Duża, ogólnopolska organizacja z branży ochrony środowiska i recyklin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja