Pośrednik nieruchomościami/ doradca

F.H.U. BE.ST

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Drodzy Państwo
Nie szukamy pracowników ! Szukamy wyłącznie współpracowników !

Jeśli chcesz osiągać sukcesy, realizować się zawodowo i finansowo. Jesteś zmobilizowany/a i rzetelny/a i nie boisz się wyzwań. Jesteś świadomy/a swoich możliwości. To jesteś osobą, której szukamy. Bo szukamy najlepszych. Razem możemy osiągnąć naprawdę dużo.
Chcesz być wśród najlepszych? Wyślij CV i Lit Motywacyjny

Oferujemy:
- stały rozwój osobisty
- szkolenia
- poszerzenia wiedzy z zakresu obsługi klienta
- zgłębienie tajników mediacji
- poznanie technik negocjacji

Wszystko zależny od Ciebie, a świat należy do odważnych!

Wymagania

Wymagania:

- własna działalność gospodarcza
rzetelność
zaangażowanie
doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klientów
ukierunkowanie na budowanie dobrych relacji z Klientem
praktyczne umiejętności wykorzystania zasobów Internetu
umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności organizacji czasu pracy
bardzo dobra znajomość obsługi komputera i MS Office
prawo jazdy kat. B
samochód, a przede wszystkim
świadomość i ukierunkowanie na sukces

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu obrotu nieruchomościam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
500PLN - 30 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena