Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem biura nieruchomości poszukujemy kandydatów na stanowisko doradcy ds. nieruchomości.
Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za aktywne pozyskiwanie ofert sprzedaży/kupna nieruchomości, prezentowanie ofert klientom, budowanie trwałych relacji i kompleksowa obsługa klienta.

Poszukujemy osób
- samodzielnych
- umiejących organizować swój czas pracy
- komunikatywnych i otwartych na nowe doświadczenia
- z wysoką etyką pracy

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne za sprzedaż
- system szkoleń
- promocje przyjętych ofert
- telefon, aparat cyfrowy

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Jesteśmy biurem nieruchomości działającym obecnie w większości w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena