POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI- Atrakcyjne zarobki - Warszawa

ABC Work Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

ABC Work Sp. z o.o. ABC Work Sp. z o.o.
ABC Work to firma, która z sukcesem działa na rynku związanym z rekrutacją od 2010 roku.
Nasi konsultanci naprawdę lubią swoją pracę i z pasją szukają najlepszych rozwiązań dla pracowników. Posiadamy certyfikat gwarantujący zawsze uczciwe zatrudnienie.

Miejsce pracy: Warszawa

ABC Work - aktualnie dla naszego partnera, firmy świadczącej kompleksową obsługę w branży obrotu nieruchomościami, poszukujemy osób do pracy na stanowisku POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości
- obsługa klientów zainteresowanych zakupem/wynajmem nieruchomości i rejestrowanie ich w systemie IMO
- zawieranie umów pośrednictwa
- przygotowanie ofert (opis, zdjęcia) i wprowadzanie ich do systemu IMO
- dokonywanie prezentacji oferty
- udzielanie informacji w oparciu o pozyskaną wcześniej dokumentację i informacje zawarte w systemie IMO

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź umowę o współpracy dla osób prowadzących działalność gospodarczą
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników pracy
- szkolenia wprowadzające
- ciekawą i pełną wyzwań pracę
- elastyczne godziny pracy
- dostęp do największej w Warszawie bazy aktualnych ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości
- profesjonalne narzędzia pracy

Wymagania:

- wykształcenia minimum średniego, preferowane wyższe
- znajomości zagadnień związanych z obrotem nieruchomościami
- znajomości topografii miasta (Warszawa i okolice)
- komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
- samodzielności oraz determinacji w działaniu
- wysokiej kultury osobistej
- znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się
- mile widziane doświadczenie w pracy w biurze nieruchomości lub jako przedstawiciel handlowy

Dlaczego ABC Work:
- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
- Jesteśmy na rynku pracy już od 2010 roku
- Współpracujemy z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami
- Pomogliśmy już wielu kandydatom

Zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem firmy godnej zaufania 2016 oraz 2017 roku

Szybkie kroki do podjęcia pracy

1 Skontaktuj się z nami
2 Daj nam poznać swoje zalety
3 Porozmawiaj o szczegółach z pracodawcą
4 Zacznij zarabiać

Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp. z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.
Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.