pośrednik nieruchomości / agent nieruchomości

Comfort Apartments & Properties Sp. z o.o.

Gdańsk/Sopot/Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

- Doświadczenie w branży nieruchomości lub sprzedaży bezpośredniej min 1 rok,

- Znajomość lokalnego rynku nieruchomości,

- Dyspozycyjność,

- Komunikatywność oraz umiejętności budowania relacji z klientem,

- Rozwinięte umiejętności sprzedażowe,

- Kreatywność i operatywność,

- Samodzielne zarządzanie czasem pracy oraz dobra jego organizacja,

- Sumienność, rzetelność,

- Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

- Wiek bez znaczenia

- Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
Obowiązki:

-Pozyskiwanie ofert do sprzedaży, wynajmu,

- Obsługa klientów, a także pozyskiwanie nowych w zakresie obrotu nieruchomościami,

- Samodzielna realizacja planów sprzedażowych,

- Silna motywacja do pracy i realizacja celów,

- Dbanie o dobry wizerunek firmy,

- Kompletowanie dokumentów,

- Nadawanie ogłoszeń,

- Prezentowanie nieruchomości.
Oferujemy:

- Ciekawą pracę w zgranym zespole,

- Narzędzia niezbędne do pracy m.in.: telefon, laptop, aparat fotograficzny i inne,

- Stanowisko pracy w biurze,

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

- Zdobywanie nowych doświadczeń,

- Przyjazną atmosferę w pracy z doświadczonym zespołem,

- Oferujemy stałe wynagrodzenie oraz prowizyjne zależne od osiąganych wyników.
opis dodatkowy:

CV oraz list motywacyjny proszę wysyłać poprzez portal.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)"

Prezentacja firmy

Doradzamy w kupnie, sprzedaży, zarządzaniu oraz wynajmie nierucho... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena