Pośrednik lub asystent pośrednika - do gotowej bazy ofert na wybranym terenie

Duodom

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za opiekę nad ofertami kupna i najmu nieruchomości na wybranym terenie, tj:

  • prezentację ofert klientom kupującym / najmującym,
  • obsługę transakcji - dokumentacja, umowy przedwstępne, umowy najmu,
  • reprezentację biura podczas umów notarialnych.

    Praca głównie w terenie, możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Zapewniamy codziennie aktualizowaną bazę ogłoszeń kupna i najmu oraz niebędne narzędzia.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w branży nieruchomości,
  • samodzielność, sumienność i zaangażowanie,
  • umiejętności negocjacyjnych,
  • dyspozycyjność,
  • dobra organizacja pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności negocjacyjnych,
  • umiejętności obsługi komputera.

Prezentacja firmy

Biuro nieruchomości działające na rynku krakowskim od 2009 roku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena