Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości
• koordynowanie procesu sprzedaży i wynajmu nieruchomości
• przygotowywanie, promocja i marketing ofert handlowych
• prezentacje nieruchomości
• monitorowanie lokalnego rynku obrotu nieruchomościami wraz z jego bieżącą analizą
• budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

OFERUJEMY:
• współpraca w oparciu o umowę agencyjną z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości
• atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od zaangażowania i efektywności w sprzedaży
• możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
• wsparcie na każdym etapie pracy

Wymagania

• doświadczenie w obrocie i sprzedaży nieruchomości - min. 1 rok (mile widziana licencja pośrednika
w obrocie nieruchomościami)
• własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
• prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
• wykształcenie wyższe
• dobra znajomość lokalnego rynku nieruchomości
• znajomość technik sprzedaży i negocjacji
• bardzo dobra umiejętność wykorzystywania narzędzi marketingowych
• kreatywność, umiejętność wprowadzania rozwiązań i ulepszeń, nieszablonowe i innowacyjne myślenie
• wysokie zdolności interpersonalne
• systematyczność i dobra organizacja pracy
• samodzielność, zaangażowanie
• łatwość w nawiązywaniu oraz podtrzymywaniu kontaktów handlowych

Prezentacja firmy

WGN Nieruchomości – jest wiodącym polskim koncernem obrotu nieruc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena