Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

POSADZKARZ
Miejsce pracy: Polska (Lublin, Wołomin, Warszawa, Łódź)

Obowiązki:

- przygotowanie podłoża przed układaniem podłóg
- kładzenie wykładziny, podłóg PCV, linoleum, płytek, parkietu na dużych - powierzchniach (supermarkety)
- pokrywanie podłóg innymi materiałami
- obsługa maszyn oraz urządzeń posadzkarskich
- praca w tempie, wyrabianie norm przewidzianych przez Klienta

Wymagania:

- minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie na analogicznym stanowisku
- całkowita samodzielność i szybkość w wykonywaniu pracy
- gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji
- pracowitość
- solidność

Mile widziane:

- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia
- konkurencyjne wynagrodzenie

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV ze zdjęciem!

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z

dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 1182 z późn. zm.)".

Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. Nr 1422 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.

Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:

- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340),

- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471),

- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476).

Prezentacja firmy

Interimax International Sp. z o.o. Sp. k-a. <br/> <br/>INTERIMAX ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie