Opis stanowiska pracy

Do obowiązków pracownika będzie należało:

  • wydawanie i przyjmowanie kluczy do pomieszczeń,
  • dozór obiektu, w tym obsługa systemu monitoringu,
  • całodobowa obsługa techniczna, a w szczególności kontrola stanu urządzeń (centrali i systemu ppoż., central wentylacyjno-klimatyzacyjnych, agregatów wody lodowej) oraz sterowanie obwodami oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego.

Warunki zatrudnienia:

1/2 etatu w systemie równoważnego czasu pracy (tj. dyżury pracy ustalane wg harmonogramu - praca również w porze nocnej, soboty, niedziele i święta).

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowany technik elektryk),
  • uprawnienia SEP ("E") do 1kV (wymagane bezwzględnie),
  • ogólna znajomość zasad działania urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych, umiejętność czytania schematów instalacji elektrycznych,
  • dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • podstawowa obsługa komputera

Prezentacja firmy

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum jest spadkobiercą ponad 650... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
premia regulaminowa, dodatek za staż pracy
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Ochrona