Portal zajmujący się tematyką terapii par poszukuje psychoterapeutów do współpracy. Cała Polska

P.P.H.U. Gracja

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Głównym założeniem portalu jest udostępnianie rzetelnej wiedzy dotyczącej relacji interpersonalnych, procesu psychoterapii małżeńskiej i par a także obalanie pseudonaukowych mitów. Artykuły tworzone są przez osoby zajmujące się zawodowo tematyką terapii par - psychologów oraz psychoterapeutów.

Poszukuję osoby do pisania/redagowania tekstów dla portalu. Praca zdalna. Po szczegóły zapraszam do kontaktu.

Wymagania

Wymagania:
- Własny gabinet psychoterapii umożliwiający terapię małżeństw i par
- Zainteresowania związane z funkcjonowaniem rodziny i związku.
- Jakość pracy (przygotowywane teksty nie mogą być kopiami ani zapożyczeniami z innych artykułów).
- Umiejętność pisania tekstów wykorzystując źródła naukowe.
- Przesłanie do nas krótkiego przykładowego tekstu własnego autorstwa (w celu sprawdzenia stylu, warsztatu pisarskiego).

Mile widziane:
- Doświadczenie w pisaniu artykułów

Prezentacja firmy

Portal zajmujący się tematyką terapii par poszukuje psychoterapeu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia