Poprowadź swój sklep - wynagrodzenie od 7 500 zł

Małpka S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy rosnącą w siłę siecią sklepów conveniece i szukamy osób, które wraz z nami chcą z nami sięgać po więcej. Oferujemy produkty spożywcze, towary codziennego użytku, kawę i gorące przekąski.Codziennie 400 klientów ma u nas swój przystanek. Spędzają tu ok 30h tygodniowo. To głównie młodzi ludzie, 58% nie skończyło jeszcze 30 lat. Najczęściej robią u nas zakupy po drodze ze szkoły i z pracy.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Prowadzenia na własny rachunek działalności gospodarczej
  • Zapewnienia obsługi sprzedaży
  • Pilnowanie terminów przydatności asortymentu
  • Przestrzegania codziennych wpłat
  • Doskonałego kontaktu z Klientami
  • Znajomości obsługi komputera

Co oferujemy?

  • W pełni wyposażony i zatowarowany sklep w świetnej lokalizacji – BRAK WKŁADU ZE STRONY KANDYDATA
  • Wynagrodzenie gwarantowane od 6 400 zł + 1% od obrotu sklepu
  • Atrakcyjny system motywacyjny
  • Pakiet szkoleń – w ramach wzajemnej współpracy
  • Wsparcie techniczne
  • Wsparcie marketingowe – akcje promocyjne dla Klientów i dla Ciebie
  • Opiekę kierownika rejonu sprzedaży
  • Monitoring magazynów – żeby niczego nie zabrakło
  • Korzystne progi obrotowe – bo wszyscy chcemy odnosić sukcesy

Tylko u nas:

  • Wi-fi za free –darmowy dostęp do Internetu na terenie sklepu
  • Strefa Cafe- kawa, ciepłe przekąski, oraz miejsce dla zmęczonych i głodnych
  • Zapłać rachunki – Klient ma taką możliwość przy okazji robienia codziennych zakupów
  • Kostki do lodu gratis- w wybranych sklepach Klient otrzyma je do zakupionego napoju

Dbamy o to, by pracowało Ci się dobrze!

W razie pytań zapraszam do kontaktu: 728-422-959

Prezentacja firmy

Małpka S.A. to spółka rozwijająca nową sieć sklepów convenience n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Franczyza / Własny biznes, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inne