pomocnik operatora sztaplarki z uprawnieniami na wózki -Igołomska

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Dla naszego Klienta, dużej firmy z branży poligraficznej, poszukujemy Kandydatów oraz Kandydatek na stanowisko:  pomocnik operatora sztaplarki

Nr ref.: 11892
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
  • pomocnicze prace przy maszynach introligatorskich
  • wsparcie procesu kontroli jakości
  • pakowanie produktów na wiązarkach
  • pomoc przy obsłudze systemu recyrkulacji farby
  • uczestnictwo w procesie odbioru  produktu z maszyny drukującej (pomoc przy sztaplarce)
  • pomoc w transporcie palet, półproduktów

Oczekiwania:
  • sprawność manualna
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej w weekendy (warunek konieczny)
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialność i wysoka kultura osobista
  • znajomość obsługi komputera
  • uprawnienia na wózki

Oferta:
  • praca tymczasowa: umowy 1-miesięczne, co miesiąc odnawiane
  • system pracy 12 godzinny równoważny
  • wynagrodzenie : 10 zł stawka godzinowa (brutto) + dodatek frekwencyjny + dodatek za pracę w porze nocnej + premie dla najlepszych pracowników

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)