Pomocnik Wytapiacza/Odlewacza ( Pracownik Odlewni Aluminium).

Prodigo Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Prodigo Sp. Z o.o prowadząca Odlewnię stopów aluminium zatrudni pracowników na stanowisko : Pomocnik wytapiacza/ Odlewacza ( Pracownik Odlewni).
Opis stanowiska :
• Załadunek pieców topielnych,
• Proces wytopu i uszlachetniania stopów,
• Przygotowywanie materiałów wsadowych,
• Układanie gotowego wyrobu na paletach, pakowanie palet,
• Przygotowywanie maszyn do odlewania,

Wymagania

• Wykształcenie min. zawodowe,
• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
• Gotowość do pracy w wysokich temperaturach,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany), ruchu ciągłym.
• dokładność, dobra organizacja pracy, zdolności manualne;
• dyspozycyjność;

Prezentacja firmy

Prodigo<br/><br/>Grupa Prodigo składa się z dwóch podmiotów: Prod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
okres próbny/ czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Motoryzacja / Automotive