Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.
Amcor Ltd. jest globalnym producentem opakowań z centralą zlokalizowaną w Australii. Koncern prowadzi działalność produkcyjną na całym świecie, skupiając obecnie ponad 300 fabryk i zatrudniając ponad 27 000 pracowników.
Fabryka Amcor Flexibles Reflex to nowoczesny obiekt znajdujący się w Łodzi przy ulicy Nowy Józefów 64D na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zajmujemy się produkcją miękkich opakowań głównie do przemysłu spożywczego.

POMOCNIK WYDZIAŁOWY

Od: Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Twoje zadania:

Pomoc w procesie przygotowywania narzędzi do druku i pracach związanych z przygotowaniem maszyn do druku

Czego oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym, obejmującym również weekendy
  • Sumienności oraz zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Uprawnień w zakresie obsługi wózków widłowych, suwnic (UDT) oraz zdolności do pracy na wysokości pow. 3 m – dodatkowy atut

Za Twoją pracę oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie
  • Stabilizację zatrudnienia i świetną atmosferę pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną i pakiet socjalny

- dofinansowanie aktywności sportowej (Multisport)

- dofinansowanie do wypoczynku letniego

  • Bardzo dobre wynagrodzenie, premie za wyniki
  • Osobom, które chcą się rozwijać umożliwiamy zdobywanie nowych umiejętności