Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • montaż elementów,
  • obsługa narzędzi,
  • pakowanie,
  • czynności logistyczne.

Nie wymagamy doświadczenia!

Preferowana płeć męska.

Oferujemy:

  • współpracę w systemie dwuzmianowym (6-14 oraz 14-22),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (dla osób nieuczących się ze składkami ZUS),
  • stawkę godzinową -16 zł brutto po miesiącu współpracy, przez pierwszy miesiąc 15 zł brutto (albo też bardzo atrakcyjne stawki godzinowe),
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY - NIE WYSYŁAJ NAM SWOJEGO CV - WYSTARCZY NUMER TELEFONU ORAZ IMIĘ.

Prezentacja firmy

Exact Systems S.A. działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka