Work Solutions Sp. z o.o.

Biuro obsługi inwestycji Work Solutions (AZ Certyfikat 3174) poszukuje dla swojego Klienta, firmy z wieloletnim doświadczeniem, świadczącej usługi wiertnicze pod realizację dolnych źródeł pomp ciepła, osoby na stanowisko:

Pomocnik Wiertacza

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

  • Podstawowa umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Chęć i zaangażowanie do pracy
  • Sprawność fizyczna
  • Gotowość do wyjazdów

Zakres zadań:

  • Pomoc przy odwiertach pod pompy ciepła

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. C oraz B+E
  • znajomość branży geologicznej /wiertniczej /górniczej

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe od 12 do 14 zł netto /h (w zależności od kwalifikacji)
  • System rotacyjny 2 tyg/2 tyg
  • Program rozwoju i szkoleń u Klienta, w tym uprawnienia samochodowe, geologiczne, dozory
  • Zakwaterowanie, zwrot kosztów dojazdu na projekt