Pomocnik w sklepie odzieżowym - praca dorywcza

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Numer ref. PSO/003/MKU

Zadania:

  • Układanie i porządkowanie ubrań
  • Obsługa klienta
  • Informowanie klientów o aktualnej promocji
  • Prace pomocnicze w sklepie

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę 18 zł brutto/h
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczny grafik
  • Miłe przyjęcie i przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość współpracy przy podobnych projektach

Wymagania:

  • Dyspozycyjność od piątku do soboty po 8 h dziennie
  • Dyspozycyjność w godzinach od 10:00 - 18:00 lub 13:00 - 21:00
  • Komunikatywność i pewność siebie
  • Energiczność i wesołe usposobienie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials