Pomocnik w Dziale Księgowości

Flavon Group Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• bieżące wsparcie dla Zespołu Księgowego w realizowanych zadaniach

Oczekiwania:
• status studenta IV lub V roku rachunkowości lub finansów,
• umiejętność sprawnego poruszania się w obszarach prawa ze szczególnym uwzględnieniem prawa podatkowego, prawa pracy, prawa bilansowego,
• bardzo dobra znajomość MS Office,
• zdolność do analitycznego i logicznego myślenia,
• bardzo dobre umiejętności organizacyjne i zaangażowanie,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,
• skrupulatność, dokładność oraz systematyczność.
Oferujemy:
• pracę w prężnie rozwijającej się spółce około 10 godzin tygodniowo,
• możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
• możliwość nauki i zdobywania doświadczenia.

Jeśli masz powyższe kwalifikacje, doświadczenie w połączeniu z pozytywnym nastawieniem i jesteś gotowy na wyzwanie i karierę w dynamicznej organizacji czekamy na kontakt.

Aplikacje bez załączonego CV nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Flavon Group Polska jest dystrybutorem suplementów diety o wyso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse