Pomocnik w Dziale Kontroli Jakości

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

OBOWIĄZKI

  • prowadzenie dokumentacji
  • zbieranie informacji związanych z kontrolą jakości
  • dbałość o czystość na stanowisku pracy oraz przy linii produkcyjnej

WYMAGANIA

  • znajomość normy ISO 9001
  • swobodne posługiwanie się pakietem MS Office

MILE WIDZIANE

  • wykształcenie związane z kontrolą jakości
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • status studenta

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • stawkę godzinową w wysokości 18,07 zł/h brutto
  • praca od godziny 8:00 do 16:00

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 508 351 455.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.