Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta - przedsiębiorstwa z branży produkcji opakowań poszukujemy osoby na stanowisko:

pomocnik w dziale druku

Nr ref.: 35218
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Poznań/Sady

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyny wraz z jej konserwacją
  • przygotowywanie materiałów do druku
  • przygotowywanie maszyny do druku
  • zwroty surowców i materiałów

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku pomocnika maszynisty offsetowego
  • wykształcenie zawodowe (mile widziane poligraficzne)
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i sumienność
  • umiejętność obsługi komputera

Oferta:
  • możliwości rozwoju zawodowego na operatora maszyn
  • atrakcyjny system premiowania
  • ciekawą pełną wyzwań pracę w zgranym zespole
  • umowę o pracę (tymczasową) z możliwością stałego zatrdunienia
  • możliwość pracy na najnowocześniejszych maszynach drukujących offsetowych

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)