Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

  Dla naszego klienta firmy z branży poligraficznej szukamy osób na stanowisko:

pomocnik w drukarni

Nr ref.: 27314
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Lublin

Zakres obowiązków:

  • dbałość o porządek i estetykę
  • pomoc w obsłudze maszyn
  • wykonywanie innych czynności zleconych

Oczekiwania:

  • wykształcenie co najmniej zawodowe, mile widziane średnie techniczne,
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferta:

  • stabilne warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę tymczasową

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)