Pomocnik w drukarni - 15 brutto/h, Rybitwy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kraków

Praca na 3 zmiany w godzinach: 6-14, 14-22, 22-06.

Obowiązki:

  • Oklejanie
  • Przenoszenie okładek na książki
  • Inne czynności introligatorskie związane z pracą w drukarni
  • Pakowanie
  • Układanie książek

Wymagamy:

  • Dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany od poniedziałku do piątku
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Predyspozycje do pracy stojącej
  • Mile widziane Panie
  • Zatrudniamy również osoby na emeryturze

Oferujemy:

  • Pracę pn-pt, weekendy zawsze wolne
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz zatrudnienie przez renomowaną agencję
  • Stawka: 15 brutto/godz.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !

Numer referencyjny: PPD/032017/KRK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.