Opis stanowiska pracy

- produkcja reklam - termoformowanie, klejenie i inne prace manualne,
- montaż elementów reklam świetlnych, w tym instalacji elektrycznej wewnątrz reklam świetlnych na bazie technologii LED,
- składanie reklam w całość, dopasowywanie, weryfikacja poprawności wykonania,
- obsługa prostych programów komputerowych do zarządzania pracą maszyn tnących (Corel Draw),
- obsługa urządzeń frezujących CNC oraz urządzeń do cięcia laserowego tworzyw sztucznych dla potrzeb produkcji reklam świetlnych,

Wymagania

- skrupulatność i estetyka prac manualnych
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, preferowane kierunki elektryczne lub elektroniczne
- umiejętność montażu obwodów elektrycznych, w tym lutowania i testowania instalacji,
- podstawowa obsługa komputera
- mile widziana obsługa programu Corel Draw
- mile widziana znajomość urządzeń tnących i frezujących
- mile widziana znajomość branży reklamowej

Prosimy o podesłanie CV drogą mailową oraz wcześniejsze umówienie się na spotkanie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z najbardziej wszechstronnych firm reklamowych w w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja