Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta, firmy z branży poligraficznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

pomocnik tokarza

Nr ref.: 12639
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wiązowna

Zakres obowiązków:
  • rotacyjna obsługa Polishmastrów, tokarki, szlifierki
  • kontrola cylindrów pod względem jakości szlifu z wypełnieniem dokumentacji jakościowej
  • codzienna konserwacja maszyn z wpisem do książki
  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • codzienne sprzątanie po zakończonej zmianie rejonu maszyn.

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum 1 rok
  • wykształcenie w zawodzie; tokarz

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • miejsce pracy Wiązowna

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)