Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

pomocnik techniczny

Nr ref.: 23488
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Białystok

Zakres obowiązków:
  • pomoc w pracach magazynowych
  • pomoc przy prowadzeniu konserwacji i napraw lodówek na magazynie i w rynku na terenie woj.lubelskiego, mazowieckiego oraz podlaskiego
  • wykonanie pomiarów i raportów zgodnie z uprawnieniami SEP
  • układanie / archiwizowanie dokumentów
  • obsługa urządzeń biurowych

Oczekiwania:
  • warunek konieczny; uprawnienia SEP do obsługi urządzeń o napięciu do 1 kV
  • łatwość nawiązywanie kontaktów oraz umiejętność współpracy w grupie
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy o pracę tymczasową
  • zatrudnienie w okresie 20.05-19.09.2015
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szansę zdobycia doświadczenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość współpracy z w firmą w przyszłości

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)