Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/04/2017.

Pomocnik Sprzedawcy - Wrocław

dolnośląskie

Neonet S.A.

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej i internetowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

W związku z OGÓLNOPOLSKĄ AKCJĄ DOTRUDNIEŃ WAKACYJNYCH poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Pomocnik Sprzedawcy
(umowa zlecenie)

Miejsce pracy: Wrocław

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wsparcie pracowników  sklepu w realizacji bieżących zadań

  • prace administracyjne i porządkowe w obrębie sklepu

  • pracę według obowiązujących standardów

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego

  • łatwości nawiązywania Kontaktów

  • samodzielności w pracy, odpowiedzialności i uczciwości

Kandydatom oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • możliwość rozwoju zawodowego w nowocześnie zarządzanej firmie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV.

Firma NEONET S.A. z siedzibą we Wrocławiu, jest jedną z wiodących w Polsce sieci sprzedaży... hurtowej i detalicznej sprzętu AGD, RTV i IT. Obecnie posiada przeszło 500 sklepów pod logo NEONET.

Sieć oferuje szeroką gamę produktów z branży RTV, AGD, IT, FOTO, GSM i multimediów oraz bogaty pakiet usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów, w tym szeroki wachlarz usług kredytowych (raty, przedłużona gwarancja). Obecność sklepów w kilkuset miastach Polski gwarantuje Klientom łatwy dostęp do oferty.

Misją NEONET jest zaspokojenie potrzeb klientów poprzez zapewnienie łatwego dostępu do produktów i usług ułatwiających życie i dostarczających rozrywkę. Od początku działalności firma buduje wśród Klientów świadomość marki nowoczesnej, oferującej atrakcyjne produkty w najlepszych cenach na rynku. Firma w swoich działaniach kieruje się mottem: „NEONET. U nas najdroższy jest Klient”. Starania te znalazły odzwierciedlenie w opinii Klientów - w 2008 r. NEONET został uhonorowany „Godłem Jakości Obsługi ”.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy:
1 miesiąc
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż detaliczna / Handel