HR Global Group Sp. z o.o.
HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576), w 100% z polskim kapitałem. Realizujemy procesy rekrutacyjne na całym świecie, uwzględniając potrzeby i charakterystyki rynków lokalnych.

Pomocnik Spawacza

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

• Spawanie elektrodą zwykłą i gazową

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Uprawnienia spawalnicze do spawania elektrodą zwykłą i gazową

• Umiejętność czytania rysunku technicznego

• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym w godz: 5-13, 13-21, 21-5

Oferujemy:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Lidera w branży mięsnej

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres próbny 3 miesiące, po tym okresie przejście do firmy Klienta

• Pokrycie kosztów relokacji w przypadku kandydatów z poza okolic Łodzi

• Zdobycie doświadczenia w jednej z największych branż przemysłu spożywczego

• Pracę w systemie zmianowym

• Atrakcyjne wynagrodzenie

Dla naszego Klienta, renomowanej Firmy z ponad 20-letnimi tradycjami w produkcji wyrobów drobiowych, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: