Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Pracowników na stanowisko:

pomocnik ślusarza

Nr ref.: 32731
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Ruda Śląska

Zakres obowiązków:
  • obsługa narzędzi elektrycznych takich jak wiertarka, szlifierka,
  • obróbki detali,
  • skręcanie i montaż elementów konstrukcji,
  • dbanie o wysoką jakość produktu.

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie na stanowiskach takich jak ślusarz, monter konstrukcji,
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego,
  • zdolności manualne,
  • doświadczenie w pracy przy obróbce metalu,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferta:
  • umowa o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenia,
  • możliwość poszerzania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności,
  • szkolenia,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)