Dla jednego z naszych Klientów, szukamy osoby na stanowisko:

pomocnik ślusarza

Nr ref.: 39754
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

- Obróbka, docinanie, szlifowanie elementów konstrukcji,
- Sortowanie, załadunek, rozładunek elementów konstrukcji stalowych,
- Inne prace fizyczne zlecone przez brygadzistę.

Oczekiwania:

- Wykształcenie zawodowe,
- Mile widziani młodzi absolwenci szkół technicznych,
- Podstawowa znajomość rysunku
-Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (miarka, suwmiarka),
- Chęci do pracy.

Oferta:

- Stałą pracę na dłuższy okres od zaraz,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)