Pomocnik sklepu przy wykładaniu towaru

Randstad Polska Sp. z o.o.

Jelcz - Laskowice, dolnośląskie

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 30468
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Jelcz - Laskowice

Zakres obowiązków:

- wypakowywanie, układanie towarów na półkach,
- przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych,
- współpraca w ramach innych zadań wynikających z potrzeb sklepu.

Oczekiwania:

  Wymagania:

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- sumienność i zaangażowanie,
- dobra kondycja fizyczna.

Oferta:

  Oferujemy:

- umowa o pracę tymczasową,
- praca w systemie zmianowym,
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
- praca w miłej i przyjaznej atmosferze.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)