pomocnik sklepu do wykładania towaru

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, z siedzibą we Wrocławiu (Krzyki - Jagodno), który posiada jedną z największych w Polsce sieci sklepów detalicznych branży spożywczej, poszukujemy osób do wykonywania:

Nr ref.: 25236
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie i wykładanie towaru,
  • eksponowanie towaru na sali sprzedaży,
  • dbałość o utrzymanie porządku na terenie sklepu i magazynu.

Oczekiwania:

  • książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • doświadczenie w pracy w handlu w branży spożywczej – mile widziane,
  • dyspozycyjność - praca 2 - zmianowa,
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej od zaraz.

Oferta:

  • umowa o pracę tymczasową,
  • profesjonalne przeszkolenie przygotowujące do realizacji powierzonych zadań,
  • nowoczesny w pełni wyposażony lokal,
  • dobry dojazd komunikacją miejską,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)