Pomocnik serwisanta

Adetronik Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Celem stanowiska jest:

Utrzymanie w ruchu urządzeń/systemów i instalacji wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, (klimatyzatory typu split, multisplit, VRF itp.) w tym m.in.:

  • naprawa, konserwacje, montaż urządzeń i instalacji technicznych (HVAC)
  • wykonywanie planowych przeglądów
  • tworzenie raportów z prac serwisowych i dodatkowych

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe w kierunku inżynierii środowiska mile widziane (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo)
  • doświadczenie w naprawach i konserwacji urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych
  • praktyczna znajomość z zakresu elektryki i automatyki urządzeń chłodniczych
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność realizacji zadań pod presją czasu, chęć podnoszenia kwalifikacji
  • świadectwa kwalifikacji G1, G2, G3 D i E będą mile widziane

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego, nauki i zdobywania doświadczenia
  • interesujący zakres zadań
  • przyjazne środowisko pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, praca od poniedziałku do piątku )
  • możliwość korzystania z pakietu: medycznego, sportowego
  • profesjonalne szkolenia
  • niezbędne narzędzia prac

Dołącz do najlepszych !!

Pracuj z nami już dziś

Prezentacja firmy

ADETRONIK to firma działająca od 2007 roku, specjalizująca się w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria