POMOCNIK SERWISANTA – Praca w Warszawie (umowa zlecenie)

KLIMOR

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

KLIMA-THERM – spółka oferująca także usługi serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych poszukuje do wsparcia serwisu na okres letni osób, które w ramach praktyk zawodowych czy pracy sezonowej podejmą się współpracy na umowę zlecenia jako pomocnik serwisanta.

Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie:

  • wsparcie serwisu w realizacji zadań związanych z przeglądami, konserwacją i naprawami zamontowanych u klientów urządzeń.

Wymagamy:

  • umiejętności posługiwania się elektronarzędziami.

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem studiów technicznych, chętnie kierunków mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, inżynieria środowiska (techniki cieplne, wentylacja / klimatyzacja) jest to ciekawa oferta dla Ciebie- może zdobyć doświadczenie i nauczyć się pracy w zawodzie!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

KLIMA-THERM, firma założona w 1996 roku w Polsce, dziś stanowi Gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria