HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

Pomocnik produkcyjny

Od: HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.
Miejsce pracy: Niemcy, Niederkrüchten

Pomocnik produkcyjny w Niemczech - Niederkrüchten

Dla naszego Klienta, który zajmuje się produkcją płyt izolacyjnych do bloków odlewniczych, poszukujemy Pracownika o poniższym profilu.

Obowiązki:

  • czyszczenie i układanie płyt izolacyjnych na paletach
  • wygładzanie powierzchni wylanej do formy zaprawy
  • praca zmianowa - 8,5 godz. dziennie od poniedziałku do czwartku oraz 6 godz. w piątek, weekendy wolne.

Wymagane kwalifikacje:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - w zakładach budowlanych lub produkcyjnych, które wytwarzają gotowe elementy budowlane - mile widziane
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu od zaraz na czas nieokreślony
  • mobliność – konieczność posiadania własnego samochodu
  • precyzja i dokładność wykonywanych zadań.

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • pełne wdrożenie w obowiązki
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 11,50 EUR brutto/h, a po 3 msc. 12,00 EUR brutto/h
  • dodatek za użytkowanie własnego samochodu – 100 EUR / msc.
  • darmowe zakwaterowanie
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • pełne ubezpieczenie i odprowadzone składki na terenie Polski
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.