Opis stanowiska pracy

Firma Salag- jeden z największych producentów listew przypodłogowych , paneli ściennych, paneli podłogowych, tarasowych desek kompozytowych. Właściciel wielu patentów i innowacyjnych rozwiązań systemowych poszukuje kandydatów na stanowisko: POMOCNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska:

  • kontrolowanie ilości tworzywa w maszynie wytłaczającej
  • prace pomocnicze przy linii produkcyjnej
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • pomoc przy pakowaniu listew
  • sprawdzanie jakości wytwarzanych produktów
  • współpraca z operatorem maszyn

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zdolności manualne
  • otwartość i komunikatywność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • możliwość awansu zawodowego i szkolenia się na operatora maszyn
  • pakiet socjalno-sportowy

Prezentacja firmy

SALAG: <br/>- nowoczesna firma, <br/>- ponad 20 lat na rynku, <br/>- li... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis