Pomocnik produkcji przy wyrobie ciast i tortów

John-Personal

Niemcy/ Waltershausen, Turyngia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma John Personal GmbH jest niemiecką agencją pracy działającą na rynku od 16 lat. Obsługujemy klientów na terenie całych Niemiec, przede wszystkim w branży spożywczej i metalowej. Firma cieszy się uznaniem wśród klientów i pracowników z powodu wysokich standardów obsługi, a także dobrych warunków zatrudnienia i zamieszkania.

Miejsce pracy: Waltershausen, Turyngia (Niemcy wschodnie).

Stanowisko: pomocnik produkcji przy wyrobie ciast i tortów

Co oferujemy?

  • niemiecką umowę o pracę na pełen etat
    - wynagrodzenie zgodne z taryfą 9,27 € brutto + dodatki za pracę w nocy, niedziele i święta
    - niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • zakwaterowanie w kameralnych mieszkaniach 7 km od miejsca pracy (odpłatne 250€/osobę)
  • DARMOWY kurs j. niemieckiego juz po przepracowaniu miesiąca
  • opieka polskiej koordynatorki w miejscu pracy
  • dla osob niezmotoryzowanych oferujemy odplatny transport do miejsca pracy

Wymagania

Chęci do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
Prawo jazdy
Mobilności (własny środek transportu mile widziany)

Prezentacja firmy

Firma John Personal GmbH jest niemiecką agencją pracy działającą na rynk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
9 miesiecy
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji