Pomocnik produkci/pakowacz

OTTO Work Force

Elżbietów, lubelskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Elżbietów

Pomocnik produkcji / pakowacz
Miejsce pracy: Elżbietów pow. sochaczewski

Zadania:
- prace magazynowe
- pakowanie produktów w opakowania zbiorcze

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- książeczka sanepidu
- dyspozycyjność do pracy w weekendy i w nocy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy
- stawka 14,50 zł brutto/godz
- atrakcyjne premie
- dogodny system zmianowy : 6-14, 14-22, 22-6.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.