Pomocnik Pracownika działu czyszczenia technicznego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Numer ref. PPD/009/NOL

Zadania:

  • Sprzątanie hal poprodukcyjnych i lakierniczych
  • Prace porządkowe
  • Czyszczenie maszyn itp.

Oferta:

  • Możliwość podjęcia pracy weekendowej od zaraz (praca w każdy weekend: sob. 14-22, niedz. 22-6)
  • Przejrzyste warunki pracy w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość dorobienia sobie do studiów
  • Możliwość elastycznego dopasowania dni i godzin pracy do innych obowiązków

Wymagania:

  • Duża chęć i motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w każdy weekend (min. 1 dzień sobota lub niedziela)
  • Sumienność i dokładność
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials