pomocnik pracownik przetwórstwa rybnego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Ustka, pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, producenta przetworów rybnych, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 25871
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Ustka

Zakres obowiązków:

-praca przy produkcji przetwórów rybnych

Oczekiwania:

 -aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
- zdolności manualne
-umiejętność pracy w zespole
-sumienność, dokładność, odpowiedzialnośćwykształcenie zawodowe
-silna motywacja do pracy

Oferta:

 - umowę o pracę tymczasową na czas określony
- darmowy dojazd do pracy i z pracy
- ciepły posiłek
- pakiet socjalny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)