Agencja Zatrudnienia KS Service

Pomocnik / Pomocnica do łatwej pracy na produkcji

Miejsce pracy: Dobra, Szczecin, Police, Gryfino, Pyrzyce

Miejsce pracy: Dobra Szczecińska

OFERUJEMY

  • pracę od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • wynagrodzenie 15 zł/h brutto
  • odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia pracy
  • nasz ulubiony Barszcz Czerwony za 20 gr - resztę finansujemy my!

WYMAGANIA

  • chęci do pracy
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • nie wymagamy doświadczenia! Praca odpowiednia dla kobiet i mężczyzn (niezależnie od wieku i poziomu wykształcenia)
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00 i 14:00-22:00)

OBOWIĄZKI

  • wykańczanie okładek katalogów
  • układanie tapet
  • konfekcjonowanie

APLIKUJ, CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Więcej informacji uzyskasz pod numerem 506 561 585 lub 504 862 677.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.