Pomocnik Operatora-Strzelce Opolskie

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Strzelce Opolskie, opolskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Inne

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Pomocnik Operatora

OBOWIĄZKI:

- zabezpieczenie dostępności materiałów eksploatacyjnych
- dozowanie odpowiednich materiałów eksploatacyjnych
- ustawienie i kontrola parametrów technologicznych maszyn i urządzeń
- uczestnictwo w przezbrajaniu ciągu produkcyjnego
- prawidłowe czyszczenie maszyn podczas przezbrojeń

OFERUJEMY:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- system premiowy
- pracę stałą na pełny etat
- możliwość pracy w nadgodzinach
- po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośredniego

WYMAGANIA:

- gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym
- doświadczenie mile widziane
- odpowiedzialność i chęć do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Aplikuj

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra Sp. z o.o.
Ul. Piłsudskiego 2; 50-049 Wrocław

Zapraszamy również do polubienia naszej strony na facebooku, gdzie publikujemy wszystkie oferty pracy oraz odpowiadamy na Państwa wiadomości.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.