Pomocnik Operatora Produkcji - Psie Pole

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta, aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Kontrola jakości produktów

• Przestrzeganie obowiązujących procedur działania

• Obsługa maszyny produkcyjnej (po przeszkoleniu wewnętrznym)

• Pakowanie produktów

Wymagania:

• Wykształcenie min. zawodowe

• Min. półroczne doświadczenie w pracy na produkcji/obsługa maszyn

• Wysoka motywacja do pracy

• Dokładność, sumienność, umiejętność pracy zespołowej

• Dyspozycyjność na 3 zmiany

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Możliwość zdobycia nowego doświadczenia

• Wynagrodzenie (Pomocnik/szkolenie) 12-14 zł brutto – na 2 tyg. pracy, po 2 tyg. 14-16zł brutto (Operator) +premie

• Szkolenia stanowiskowe

• Kartę sportową

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.