Pomocnik operatora - produkcja leków

Biznes Partner Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

APT Biznes Partner Sp. z o.o. z wpisem do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 poszukuje Kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK OPERATORA

MIEJSCE PRACY: Wrocław, ul. Ziębicka

OFERUJEMY:
- samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego,
- ciekawe zadania przy produkcji najwyższej jakości leków w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- umowę o pracę oraz atrakcyjną stawkę godzinową.

ZADANIA:
- odpowiedzialność za powierzone etapy procesu produkcji leków (np. przygotowywanie mieszanek, roztworów),
- obsługa urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcjami,
-przygotowanie i uzupełnianie materiałów niezbędnych do produkcji,
- uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
- dbałość o jakość wytwarzanych produktów leczniczych.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację za pośrednictwem portalu lub bezpośrednio do naszego biura na ul. Wita Stwosza 15/3a ( Trakt kupiecki, I piętro) w godz. 8:00-16:00.

Wymagania

- wykształcenie średnie lub zawodowe (mile widziane: techniczne, elektryczne i pokrewne),
- odpowiedzialność, sumienność, umiejętność organizacji pracy własnej i współdziałania w zespole,
- gotowość do pracy 3-zmianowej oraz pracy fizycznej w zgodzie z normami BHP oraz standardami Wytwórni,
- mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej oraz znajomość standardów GMP.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji