Pomocnik operatora / operator zamiatarki

Bruk-Bet Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Do naszego zakładu produkcyjnego poszukujemy osób chcących dołączyć do zespołu pracowników działu magazynu na stanowisku:

Miejsce pracy: Tarnów

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa zamiatarki typu Bugar
  • Kompleksowe utrzymanie czystości na terenie magazynów, zakładu produkcji
  • Dbanie o powierzony sprzęt i mienie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych- praca na zamiatarce Bulgar
  • Prawo jazdy kat B lub T
  • Motywacji i zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • Chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy
  • Umowa o pracę (pełny etat)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (przyuczenia, kursy, szkolenia)
  • Stabilność zatrudnienia