pomocnik operatora maszyn

Randstad Polska Sp. z o.o.

żory, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy z branży przemysłowej, specjalizującej się w tworzywach sztucznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 30551
Praca tymczasowa
Lokalizacja: żory

Zakres obowiązków:

  • pomoc w przygotowaniu materiałów
  • współodpowiedzialność za właściwy przebieg procesu produkcji
  • nadzór nad właściwą jakością produkowanych wyrobów
  • pakowanie gotowych produktów
  • praca fizyczna

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)