ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pomocnik Operatora Maszyn

Miejsce pracy: Poznań, Opalenica, Kościan
Zadania:
  • Wykonywanie prostych prac produkcyjnych
  • Obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Precyzyjność oraz dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie! Rozbudowany system wynagrodzenia + gwarantowane premie regulaminowe. Twój wkład w pracę jest wynagradzany.
STAŁE ZATRUDNIENIE - umowa o pracę
Gwarantujemy dodatkowo:dofinansowanie do obiadów 50%, karta Sodexo, premia roczna, bony na święta, chip na napoje
Dodatki pozapłacowe - ubezpieczenie grupowe, karta sportowa
• praca w systemie brygadowym - zyskaj więcej dni wolnych!
Pracę zaczniesz od zaraz

Nr ref.: POM/002/TMI
Miejsce pracy: Dopiewo

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials