Pomocnik operatora maszyn

Trenkwalder

Ozorków, łódzkie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ozorków
Obowiązki:
  • wsparcie drukarza w obsłudze maszyn drukarskich,
  • udział przy wszystkich pracach związanych z przygotowaniem maszyn do druku,
  • pomaganie w procesie druku zgodnie z planem produkcyjnym, obowiązującymi procedurami, wymaganiami jakościowymi i technologicznymi,
  • dbanie o czystość i porządek maszyny oraz zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrona środowiska w podległym obszarze.

Wymagania:
  • doświadczenia w firmie produkcyjnej mile widziane,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym, obejmującym również weekendy,
  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn drukujących będzie dodatkowym atutem,
  • sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio w strukturach firmy naszego klienta,
  • stabilizację zatrudnienia,
  • dodatkową opiekę medyczną i pakiet socjalny,
  • dofinansowanie aktywności sportowej (FitProfit lub FlexiPass), dofinansowanie do wypoczynku letniego,
  • dofinansowanie do obiadów (dowożonych do firmy),
  • osobom, które chcą się rozwijać umożliwiamy zdobywanie nowych umiejętności i dodatkowych uprawnień,
  • wynagrodzenie godzinowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy