Pomocnik operatora maszyn - Łódź Śródmieście - od zaraz

Gi Group Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

-pomoc przy produkcji i obsłudze maszyn produkcyjnych,
- czyszczenie maszyn pomiędzy zmianami produkcji,
-wykonywanie pracy zgodnie z procedurami i zasadami BHP,
-raportowanie uwag i niezgodności.

Wymagania:

-doświadczenie w pracy przy produkcji bądź pokrewne,
-gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
-zdolności manualne,
-silna motywacja do pracy.

Oferujemy:

-umowę o pracę tymczasową na pełen etat,
-możliwość zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,
-wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjny system premiowy - stawka miesięczna około 1950 zł netto
-możliwość korzystania z programu lojalnościowego dla pracowników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.